KUPUJTE U PREDAJCU ZO SLOVENSKA - SHOWROOM V TRNAVE - radi Vás privítame a odborne poradíme, doprava na masážne kreslá ZDARMA, GARANCIA najnižších cien na Slovensku

Novinka v showroome masážne kreslo Madison A92

V rámci našej prezentácie masážnych kresiel v TV programe Dámsky klub, ktorý vysielala 8.3. STV, sme rozšírili našu ponuku masážnych kresiel na vyskúšanie v našom showroome v Trnave. Tentokrát padla voľba na kompaktné masážne kreslo Madison A92 v elegantnej krémovej farbe. Výber tohto masážneho kresla a jeho zaradenie nebol náhodný, pretože toto kreslo ponúka pri svojej zaujímavej cene množstvo prepracovaných funkcií, ktoré Vám spríjemnia nielen masáž, ale aj zvýšia komfort.

Toto masážne kreslo je veľmi kompaktné a zaberá málo miesta, preto je vhodné aj do menších priestorov a bytov. Hlavnou výhodou je funkcia ZERO SPACE, ktorá umožňuje umiestniť kreslo iba 5cm od steny, čím nevzniká za kreslom prázdne nevyužité miesto. Pri pohybe sa kreslo spúšťa smerom dopredu a tým zároveň aj osoba, čo využíva masáž nemení svoju pozíciu pri sedení. Predĺžená trajektória pohybu masážnych hlavíc umožňuje kreslu masírovať až pod oblasť krížov.

Kreslo neodporúčame osobám vyšším ako 190cm, optimálna masáž s plnohodnotným dosahom na krk a ramená je pri výške užívateľa do 185cm. Ideálna hmotnosť užívateľa je do 100kg, maximálna do 110kg. Je to dané tým, že celá šírka masážneho kresla je menej ako 80cm (aby kreslo bez potreby montáže prešlo cez 80cm dvere) a tým majú ľudia so silnejšou postavou menší komfort a priestor na sedenie.

Oproti modelom Clinton A38, Clinton A39 a Hoover A90 má toto masážne kreslo pohodlnejšie a jednoduchšie umiestnenie rúk do opierok so vzduchovými vankúšmi, keďže sa ruky zasúvajú zhora, čím ostáva aj väčší priestor na sedenie a kreslo je o niečo pohodlnejšie a priestrannejšie na sedenie.

Veľmi dobre spracovaná je poloha beztiaže - ZERO GRAVITY, kedy pomocou jedného tlačidlá meníte v 3 stupňoch polohu kresla až do ležatej beztiažovej pozície, kde viac precítite intenzitu masážnych hlavíc.

Záver:
Masážne kreslo Madison je najlacnejšie masážne kreslo v ponuke, ktoré má najnovšie funkcie ZERO SPACE, veľmi účinné infra vyhrievanie a nové prepracovanejšie masážne programy. Je vhodné ako dar do rodiny a pre bežné denné využitie na uľavenie od bolesti a od stresu.